קורס שיקום בשיטת M.T.R.S.M השיטה המנואלית לשיקום שלד שריר

יתקיים בבית הספר לפיזיותרפיה באסף הרופא בהנחיית דרור זעירא

הקורס הקרוב יפתח ב28.11.23 זה הזמן להירשם

בוגרי הקורס ממליצים

אתי קגן
אתי קגןהמרכז לרפואה משלימה - אתי קגן
קרא עוד
סיימתי את לימודיי "שיקום אורטופדי" אצל דרור זעירא בבית החולים אסף הרופא לפני 3 שנים נכון להיום אני משלבת בטיפולי ההודרותרפיה את הידע שרכשתי אצל דרור בנושא שיקום אורטופדי תודה רבה לדרור זעירא על הידע שהעברת לי בקורס. הקורס משדרג את הטיפולים ומעניק עזרה למגוון רב של מטופלים. אמליץ בחום על הקורס וכמובן ששלחתי מטפלים שעובדים אצלי במרכז
לושי הר זהב
לושי הר זהבבוגרת הקורס
קרא עוד
בוקר טוב דרור אני בהחלט משלבת את הקורס שלך זה כלי אדיר שנוסף לי לארגז הכלים , גם ברמת אבחון המטופל וכן בעבודה איתו במים עסוי ואיזון הגוף. הקורס נתן לי פרספקטיבה נוספת של הסתכלות על הגוף כיחידה אחת המשפיעה על כל המערך, כך הטיפול יותר מדוייק ,מועיל, והתוצאות הריפוי טובות ומהירות.
אילנה קדם
אילנה קדםמטפלת ווטסו, ווטר דאנס, מעסה ומטפלת שיאצו
קרא עוד
ממליצה בחום על קורס העיסוי השיקומי של דרור אשר העשיר אותי בשפע של ידע אנטומי שמאפשר לי לשלב אותו גם בטיפול במים. הודות לקורס , גדלה משמעותית היכולת שלי להבין הבנה עמוקה יותר את מצב המטופל/ת עוד בטרם הכניסה למים ולדייק יותר בטיפול במים עצמם. דרור הוא מורה שופע ידע ופשוט בן אדם !
מלכי יום טוב
מלכי יום טובבוגרת הקורס
קרא עוד
כשדברים טובים קורים זו הרגשה נהדרת , וכמספרים אותם לאחרים החוויה פשוט לא נגמרת… " מרבה דעת מרבה מכאוב " – המשפט הזה לא תקף לקורסים ולסדנאות שדרור זעירא מלמד.. ככל שמרחיבים את היקף הידע מגדילים את רמת הרגישות שלנו למטופלים.. לאחרונה זכיתי להיות שותפה בסדנת קינזיולוגיה יישומית אצל דרור זעירא ,סדנא שסיפקה לי כלים מעשיים לאבחון של מציאת מקור הבעיה, הקורס מקצועי מאד , החומר מועבר על ידי דרור באופן ברור ,מתובל בחן והומור. לדרור ידע בלתי נדלה, לא מפסיק להתחדש ולשכלל את חומר הלימוד על מנת שיהיה נהיר ונגיש לנו התלמידים.
אהרון אבירם
אהרון אבירםבוגר הקורס
קרא עוד
אני כבוגר הקורס הזה ממליץ מאד .כמות המידע שמקבלים שם והליווי המקצועי של דרור הם הדבר הכי יקר שניתן לקבל. אתה מקבל תוצאות מידיות. כיון הטיפול שונה ממה שלמדנו ונכון יותר. אני מקבל תוצאות מדהימות בטיפול קצר. כשמבינים את השיטה כל כיון המחשבה משתנה. גם הליווי של דרור לאחר שמסיימים את הקורס הוא מדהים. תמיד עוזר ותמיד נמצא בשבילך כבוגר שלו. אני אישית מטפל בשיטה שלו ובידע שרכשתי אני מקבל תוצאות נפלאות.

כל הזכויות שמורות לדרור זעירא | דוד ישראל רביבו בניית אתרים